Vertreklocatie & Parkeren

Adres: Ms. van Riemsdijkweg 33 in Amsterdam-Noord (naast de pont) 

Met de auto:

Ms. van Riemsdijkweg is goed bereikbaar en je kunt (betaald) parkeren in de buurt. 

Met het openbaar vervoer:

Achter het Centraal Station kun je de meest linker pont (veer F4) nemen naar NDSM. Deze pont meert naast de Pannenkoekenboot aan. De pont is gratis voor voetgangers, fietsen en brommers. Check hier de actuele vertrektijden van de pont.

Wij raden je aan om op tijd van huis te vertrekken i.v.m. drukte in het verkeer. Je dient 15 minuten voor vertrek aan boord te zijn. De boot vertrekt op tijd en de kapitein kan helaas niet wachten.

Amsterdam Dance Event

Van 21 t/m 25 oktober vindt Amsterdam Dance Event is plaats in Amsterdam-Noord. We raden je aan om rekening te houden met de drukte rondom dit event en tijdig van huis te vertrekken. Het is raadzaam om met het openbaar vervoer te reizen (met de gratis pont vanaf Centraal). Op donderdag 22, vrijdag 23 en zaterdag 24 oktober kun je niet parkeren aan de Ms. van Riemsdijkweg. 

Heb je een vraag?

Bel: +31 (0)20 - 636 88 17